KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545432
nr 1454 5432
Johan Ray Pedersen
(f. 1975), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo -11. Olja på duk, 91x143 cm, oramad
Kondition: smärre färgbortfall
Johan Ray Pedersen, svensk konstnär född 1975.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:32:48
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr